Olaf Stuger2018-02-21T12:47:02+00:00
Olaf Stuger
Olaf StugerLid
NL, Partij voor de Vrijheid, Geboortedatum: 3 mei 1969, Driebergen
Site web

Lid

REGI Commissie regionale ontwikkeling
D-US Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger

ENVI Commissie milieubeheer, volksgezondheid en voedselveiligheid
DEEA Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland en Noorwegen, in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-IJsland en in de Gemengde Parlementaire Commissie van de Europese Economische Ruimte (EER)

Curriculum vitae

  • 1987 HAVO
  • 1988 VWO
  • 1990 – 1995 Bestuurskunde, Universiteit Leiden
  • 23 mei 2002 – 30 januari 2003 Lid Tweede Kamer der Staten-Generaal
  • 21 september 2006 – 30 november 2006 Lid Tweede Kamer der Staten-Generaal
  • 1 juli 2014 – heden Lid Europees Parlement
Europees Parlement, Wiertzstraat 60, Bat. Willy Brandt, 07M105, 1047 Brussel
Tel.: +32 (0) 228 45314
E-mail: stuger@europarl.europa.eu

Twitter