Auke Zijlstra2018-02-21T12:47:02+00:00
Auke Zijlstra
Auke ZijlstraMember
NL, Partij voor de Vrijheid, Date of birth: 1 november 1964, Joure

Lid

LIBE Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
D-JP Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger

ECON Commissie economische en monetaire zaken
DSEE Delegatie voor de betrekkingen met Bosnië en Herzegovina, en Kosovo

  • 1977-1984 Nassau College Heerenveen
  • 1984-1992 Economische Wetenschappen, Rijksuniversiteit Groningen
  • september 2010 – september 2011 Beleidsmedewerker PVV-delegatie Europees Parlement
  • 13 september 2011 – 1 juli 2014 Lid Europees Parlement
  • 1 september 2014 – 7 september 2015 Beleidsmedewerker PVV-delegatie Europees Parlement
  • 7 september 2015 – heden Lid Europees Parlement
Europees Parlement, Wiertzstraat 60, Bat. Willy Brandt, 07M051, 1047 Brussel
Tel.: +32 (0) 228 45922
E-mail: zijlstra@europarl.europa.eu